Česky English

Nenuďte se v Brně!

Na této stránce Vám dáváme k dispozici seznam všech důležitých atrakcí a zajímavostí, které stojí za to v Brně navštívit!

Víte, že

- 200 metrů od ubytování se nachází jízdní dráha (rovinka) pro kolečkové busle a kola, která vede až do Olympie a je dlouhá 15km?

- 2 km od ubytování je Rodinný zábavní park Bongo www.bongobrno.cz? V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí (sluzavky, tagogán, multifunkční mega prolézačka, horolezecká stěna, tramplolíny,bungee trampolína, skákací hrad, želetinový ostrov, vulkán se skluzavkou, hřiště, stolní fotbal, air hoskey, vozítka, odrážedla a kuličky - pro nejmenší, občerstvení). Zábava pro děti i dospělé na celý den !!!

- 500 m od ubytování v clubu Vikoria www.centrumviktoria.cz můžete využít: Privátní i veřejné wellness, Solárium, Biostimulátor, Power Plate, Slim Up Studio, Bootcamp, Vacu Elite 2v1, Bowling a Squash.

- dále 3 Beach volejbalové venkovní kurty s tím nejjemnějším mořským pískem, Tenisové venkovní kurty s kobercovým povrchem, víceúčelové hřiště vhodné pro nohejbal, malý fotbálek, pozemní hokej... a také velké a dobře vybavené venkovní hřiště pro děti.


Voucher

Tento voucher dostanou klienti při ubytování od nás jako pozornost. Lze ho uplatnit v nedaleké restauraci Victoria, kde jim bude odečtena sleva 10% z konečné útraty a zároveň mohou využít slevu 10% na bowling ve vedlejším clubu.

Kniha hostů

Budeme potěšeni, pokud nám necháte vzkaz.

Vaše jméno
Váš E-mail
Antispam: napište číslovku sto

Vaše zpráva

Vaše vzkazy